E mbani mend “Marichuin”, nga seriali ‘Kujdes nga engjëlli’? Shikoni sa shumë ka ndryshuar ajo – AlpeGossip
E mbani mend “Marichuin”, nga seriali ‘Kujdes nga engjëlli’? Shikoni sa shumë ka ndryshuar ajo

E mbani mend “Marichuin”, nga seriali ‘Kujdes nga engjëlli’? Shikoni sa shumë ka ndryshuar ajo

Ju kthejmë mbrapa në kohë me serialin “Kujdes nga engjëlli” “Cuidado con el angel” apo siç përkthehet në shqip “Kujdes nga engjëlli” ishte një ndër serialet më të pëlqyer.Historia që ky serial ka trajtuar, ka bërë që një numër i madh i shikuesit ta përcjellin atë me kureshtje deri në episodin e fundit. Me siguri nuk e keni harruar as protagonisten e këtij serialit, aktoren Maite Perroni e cila ka bërë bujë tek publiku me interpretimin e rolit të “Marichuit”, shkruan rtv21.tv

Aktorja tani është në moshën 35-vjeçare dhe po vazhdon suksesshëm karrierën e saj si në aktrim ashtu edhe në fushën e muzikës. Ajo njihet edhe komunikimin e vazhdueshëm me fansat përmes rrjeteve sociale, të cilat i shfrytëzon si është më së miri duke publikuar fotografi të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Shikoni më poshtë disa nga fotografitë që Maite Perroni ka publikuar në Instagram.