Elita dhe Gjiko shijon udhetimet së bashku në Munich (FOTO) – AlpeGossip
Elita dhe Gjiko shijon udhetimet së bashku në Munich (FOTO)

Elita dhe Gjiko shijon udhetimet së bashku në Munich (FOTO)

Ata janë të dashuruar dhe të pandshëm. E udhëtimet e tyre janë të shpeshta.

Elita dhe Gjiko vikendin që lamë pas e kaluan në Munich të Gjermanisë. Gjatë këtij qëndrimi ata shijuan edhe një shfaqje cirku.

Është prezantuesja që ka postuar dhjetëra instastory në llogarinë e saj Instagram, teksa shihen numra cirku, por edhe i dashuri i saj Gjiko.