“NDEZ” RRJETIN ME TË PASMET BOMBASTIKE/ Vajza e ish-deputetes së PD-së provokon nga… (FOTO) – AlpeGossip
“NDEZ” RRJETIN ME TË PASMET BOMBASTIKE/ Vajza e ish-deputetes së PD-së provokon nga… (FOTO)

“NDEZ” RRJETIN ME TË PASMET BOMBASTIKE/ Vajza e ish-deputetes së PD-së provokon nga… (FOTO)

Ajo është dita ditës më aktive në rrjetet sociale dhe e pranishme në median rozë.

Modelja Ada Deda ka provokuar sërish me foto e saj me bikini. Vajza e ish deputetes demokrate, Albina Deda ka nxjerrë në pah të pasmet e saj bombastike.

Pasi e pamë gjatë Botërorit 2018 në shumë panele sportive, tashmë është koha për t’u relaksuar.