SIÇ NUK E KISHIM PARË/ Alketa Vejsiu sjell freski këtë mëngjes me një… (FOTO) – AlpeGossip
SIÇ NUK E KISHIM PARË/ Alketa Vejsiu sjell freski këtë mëngjes me një… (FOTO)

SIÇ NUK E KISHIM PARË/ Alketa Vejsiu sjell freski këtë mëngjes me një… (FOTO)

Bëhet fjalë për njërën nga prezantueset më të njohura shqiptare tash e shumë vite.

Në fotot e fundit të publikuara nga ajo e shohim veshur me fustanin e kuq dhe me lule.

Ky fustan e bënte të dukej shumë e freskët dhe në formë këtë mëngjes teksa e kishte kombinuar edhe me syze.

Ndryshe, Alketa është në Barcelonë ku po merret me biznes.