Ledri Vula nuk mban sekrete/ Zbulon ‘’planin’’ e Lumi B për… (VIDEO) – AlpeGossip
Ledri Vula nuk mban sekrete/ Zbulon ‘’planin’’ e Lumi B për… (VIDEO)

Ledri Vula nuk mban sekrete/ Zbulon ‘’planin’’ e Lumi B për… (VIDEO)

Ledri Vula mesa duket ka menduar të mos mbajë më sekrete me kolegun e tij Lumi B dhe së fundmi ka zbuluar një detaj të ri që ne nuk e dinim.

Bëhet fjalë për klipin e ri të cilin Lumi B do të sjellë për fansat dhe këtë e ka treguar me një video të shkurtër të postuar në Instagram.

“Pse mle” titullohet kënga e re ndërsa reperi ka zbuluar se do të publikohet në datën 3 tetor!

S’na mbetet gjë tjetër veçse të presim! Me siguri Lumi B do të godasi përsëri në shenjë

View this post on Instagram

@lumib 03.10 Pse Mle

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on