NJË MAMI SEKSI/ Xhensila Myrtezaj ngre bluzen dhe tregon muskujt (FOTO) – AlpeGossip
NJË MAMI SEKSI/ Xhensila Myrtezaj ngre bluzen dhe tregon muskujt (FOTO)

NJË MAMI SEKSI/ Xhensila Myrtezaj ngre bluzen dhe tregon muskujt (FOTO)

Xhensila Myrtezaj pas lindjes së vajzës i është rikthyer punës dhe projekteve të reja muzikore.Këngëtarja ka qenë prezente dhe në daljet publike.

Xhensila dhe Besi kanë preferuar ta mbajnë Ajkën  larg vëmendjes së mediave duke mos publikuar asnjë foto të vogëlushes deri më sot.

Ditën e sotme Xhensila ka publikuar në rrjetin e saj social një video ku shihet në palsestër e veshur me rroba sportive këngëtarja ka ngritur bluzen dhe ka treguar barkun e shesht.