Ju kishte mungaur zëri i saj? RIKTHEHET Tuna dhe sapo tregoi pjesë nga klipi i saj (VIDEO) – AlpeGossip
Ju kishte mungaur zëri i saj? RIKTHEHET Tuna dhe sapo tregoi pjesë nga klipi i saj (VIDEO)

Ju kishte mungaur zëri i saj? RIKTHEHET Tuna dhe sapo tregoi pjesë nga klipi i saj (VIDEO)

Pas shtatzënisë dhe lindjes së djalit, Tuna u shkëput nga muzika. Por kjo nuk do të thotë se e braktisi.

Këngëtarja nga Maqedonia, prej disa ditësh ka paralajëmruar këngën e re nëpërmjet disa postimeve në rrjetet sociale.

Madje, para pak çastesh ajo publikoi edhe një video në Instagram, ku ndau me ndjekësit një pjesë të shkurtër të klipi. Si duket, po mendon të bëjë një rikthim të zhurmshëm.

Kujtojmë që kënga e saj e fundit ishte në “Kënga Magjike 2016”.

A post shared by Tuna Sejdi (@tunasejdi) on