ME PANTALLONA TË ULURA PARA PASQYRËS/ Morena Taraku e nis kështu ditën në shtëpinë luksoze (FOTO) - AlpeGossip
ME PANTALLONA TË ULURA PARA PASQYRËS/ Morena Taraku e nis kështu ditën në shtëpinë luksoze (FOTO)

ME PANTALLONA TË ULURA PARA PASQYRËS/ Morena Taraku e nis kështu ditën në shtëpinë luksoze (FOTO)

Morena Taraku është një nga modelet shqiptare mjaft të preferuara nga publiku.

Ashtu si një pjesë e mirë e vipeve edhe Morenës i pëlqen të publikojë foto gjysëm e zhveshur dhe provokuese.

Të njëjtën gjë ka bërë edhe së fundmi teksa ka publikuar një foto me pantallona të rëna ku i duken mbathjet para pasqyrës.

Në sfond shihet edhe shtëpia super luksoze e saj.