Jul Deda fjalë të ëmbla për ditëlindjen e së ëmës: Mam e qeshura jote… (FOTO) – AlpeGossip
Jul Deda fjalë të ëmbla për ditëlindjen e së ëmës: Mam e qeshura jote… (FOTO)

Jul Deda fjalë të ëmbla për ditëlindjen e së ëmës: Mam e qeshura jote… (FOTO)

Aktori i njohur i humorit Jul Deda i ka bërë gjatë ditës së sotme një dedikim mjaft të ëmbël nënës së tij në ditën e ditëlindjes.

Ai ka publikuar në rrjete sociale një foto me të ku krahas saj ka shkruar: “Mam, e qeshura jote rrezaton, shperndan ne ajer thermija dashurie, miresie, perkushtimi dhe fisnikerie, ajer me te cilin jemi rritur. Kjo e qeshur dhe ti jeni nje, nuk shkoni pa njera tjetren. Te uroj jete te gjate e shtrenjta ime, u befsh sa te duash ti dhe kurre mos harro te qeshesh, sepse kur qesh ti, qesh familja, qesh jeta. Kur qesh ti edhe Baba Zef shkrihet duke qesh.

T’du fort Mam…!,”-përfundon Juli në rrjete sociale