U SUPRIZUAM/ Këngëtarja shqiptare nderohet me çmimin e “Mirënjohjes” (FOTO) – AlpeGossip
U SUPRIZUAM/ Këngëtarja shqiptare nderohet me çmimin e “Mirënjohjes” (FOTO)

U SUPRIZUAM/ Këngëtarja shqiptare nderohet me çmimin e “Mirënjohjes” (FOTO)

Këngëtarja e njohur Filloreta Raçi, është çmimin e “Mirënjohjes” nga Komuna e Prishtinës. Vetë Fifi e ka ndarë lajmin e mirë me të gjithë ndjekësit në rrjetet sociale.

Këngëtarja shqiptare Filloreta Raçi është nderuar ditën e sotme me çmimin e “Mirënjohjes” nga Komuna e Prishtinës. Reperja e njohur si Fifi, e ka dnarë lajmin e mirë me të gjithë ndjekësit në rrjetet sociale.

“Për kontributin shumëvjeçar në ngritjen e urave të bashkëpunimit dhe forcimin e lidhjeve mes Kosovës e Shqipërisë në aspektin, arsimor, kulturor, artistik, social, edukativ dhe shkëmbimin e përvojave në krijimin e lidhjeve të qëndrueshme,”- shkruhet në çmimin që Fifi postoi në instastory.