Me shishe Jager ne dorë dhe serioze në maksimun, Roza habit me deklaratën: M’trego mu ti dasmën (FOTO) – AlpeGossip
Me shishe Jager ne dorë dhe serioze në maksimun, Roza habit me deklaratën: M’trego mu ti dasmën (FOTO)

Me shishe Jager ne dorë dhe serioze në maksimun, Roza habit me deklaratën: M’trego mu ti dasmën (FOTO)

Të famshmit dinë si të jenë funny dhe përpos talenteve që kanë preferojnë të shkaktojnë të qeshura në fansa duke bërë ndonjëherë postime vërtet të befasishme.

Një të tillë e ka bërë edhe Roza Lati në Instastory, ku teksa shfaqet me fustanin e bardhë për phootoshoting-un e rradhës dhe me një shishe Jagermeister në dorë, moderatorja i ka lënë një mbishkrim vërtet funny këtij postimi.

‘Urdhëro si the? M’trego mu ti dasmën’, shkruar Roza ndërsa në foto shfaqet me një mimikë serioze.

Mesa duket moderatorja i di më së miri rregullat e dasmës dhe për këtë nuk pranon leksione.