NUK E DINIM/ Genci dhe Greta kanë marrëdhënien perfekte mes kunetërish, ja detaji që e zbuloi (FOTO) – AlpeGossip
NUK E DINIM/ Genci dhe Greta kanë marrëdhënien perfekte mes kunetërish, ja detaji që e zbuloi (FOTO)

NUK E DINIM/ Genci dhe Greta kanë marrëdhënien perfekte mes kunetërish, ja detaji që e zbuloi (FOTO)

Mbrëmjen që lamë pas Eni Koçi publikoi foton e parë zyrtare duke pranuar lidhjen me Genc Prelvukaj. Këngëtarja e njohur dhe reperi janë përfolur prej kohësh për një lidhje intime mes tyre, por deri para pak ditësh gjithçka ishte e mbështjellë me një hije dyshimi. Sigurisht që fotoja e parë e tyre është komentuar shumë.

Komplimentet kanë qenë të shumta nga miq, kolegë dhe fansa. Megjithatë në morinë e fjalëve të ëmbla ra në sy një koment i Greta Koçit, e cila tregoi me disa ‘emoji’ zemrash mbështetjen e përhershme për motrën e saj dhe kunatin. Të dy i kthyen përgjigje këngëtares, por komenti i Gencit zbuloi marrëdhenien speciale që ka me Gretën. “Geç”,-shkruajti ai, duke zbuluar kështu nofkën me të cilën thërret kunatën e tij.

Kujtojmë se reperi i njohur dhe motrat Koçi kanë patur edhe disa bashkëpunime muzikore. Mendohet se nga puna me njëri-tjetrin ka lindur edhe dashuria mes tij dhe Enit.