''SIKUR ME TPAS FUT ME NAJ KAZON BALT''/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat thumbojnë VIP-at (FOTO) - AlpeGossip
”SIKUR ME TPAS FUT ME NAJ KAZON BALT”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat thumbojnë VIP-at (FOTO)

”SIKUR ME TPAS FUT ME NAJ KAZON BALT”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat thumbojnë VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës: 

Luana Vjollca ka postuar një foto në Instagram, të shkëputur nga seti që ka shkrepur për revistën në të cilën ishte në kopertinë. Teksa shumë ndjekës e kanë komplimentuar dhe uruar suksese, një fans mendon se Luana ishte zhytyr në baltë… Pse vallë?

Ermal Mamaqi ka postuar një video të Julian Dedës teksa vraponte në aeroport me mbathje. Shumë fansa kanë qeshur, ndërsa disa kanë patur kritika në lidhje me këtë gjest.

Kejvina Kthella ka postuar një foto ku duket mjaftë seksi me kostumin e natës së parë të ”Dance with Me”. Shumë mendojnë se ajo duket bukur dhe provokuese por një mendon se është shëmtuar me plastelinë. /AlpeGossip.al