Shakira dhe Maluma në një pozë së bashku? Çfarë po ”kurdisin” yjet e showbizz-it?(FOTO/VIDEO) – AlpeGossip
Shakira dhe Maluma në një pozë së bashku? Çfarë po ”kurdisin” yjet e showbizz-it?(FOTO/VIDEO)

Shakira dhe Maluma në një pozë së bashku? Çfarë po ”kurdisin” yjet e showbizz-it?(FOTO/VIDEO)

Janë dy nga yjet e muzikës latine më në zë të momentit dhe numërojnë miliona fansa nëpër botë të cilët e admirojnë muzikën plot ritme që ata krijojnë.

Ndoshta ju keni dëgjuar shumë këngë deri tani që ju kanë pëlqyer por me siguri me këtë që do të sjellin Shakira dhe Maluma të gjithë do “të dashuroheni”.

Ka qenë bukuroshi latin i cili me një imazh të postuar në Instastory ku shfaqet së bashku me Shakirën ka lajmëruar klipin e ri me titull “Clandestino” i cili është publikuar në Youtube.

Bëhuni gati të shijoni një verë super të nxehtë! Me ritmet latine të gjithë mund të festojnë në mënyrën më të mirë të mundshme.

Shijojeni…