“TË KAM PIKË TË DOBËT”/ Dedikimi plot dashuri i Fifit për Flori Mumajesin (FOTO) – AlpeGossip
“TË KAM PIKË TË DOBËT”/ Dedikimi plot dashuri i Fifit për Flori Mumajesin (FOTO)

“TË KAM PIKË TË DOBËT”/ Dedikimi plot dashuri i Fifit për Flori Mumajesin (FOTO)

Fifi i ka kushtuar sot një dedikim kantautorit Flori Mumajesi duke u shprehur mirënjohëse ndaj tij. Këngëtarja shkruan se Flori besoi tek ajo dhe i ka dhënë mbështetje e energji.

“T’kam pikë të dobët”, i thotë Fifi Florit duke treguar se pavarësisht thashethemeve se mes tyre ka diçka, ata mbeten miq shumë të mirë.

“S’ka asgje ma me vlere per mu se momentet me notat e shpirtit tend. Do mundohem shume qe te mos i stonoj se vallah e kane rendesine te madhe. Duhej ta beja kohe me pare , e di .. po falenderimi qe kam ndaj teje s’eshte thjesht material, eshte shpirteror dhe nuk thuhet me pak fjale.Faleminderit. Faleminderit qe me kupton dhe atehere kur se kuptoj veten. Faleminderit qe besove e me mbeshtete qe kur une isha thjeshte nje goce nga kosova. Faleminderit qe me dhe energji e suport kur ne fakt u desh te te jepja. Faleminderit Zotit qe t’kom. Faleminderit qe ju kom Klajdi dhe Bruno. Flori t’kom pike t’dobt. E bekuar dhe mirënjohëse PERJETESISHT”, shkruan Fifi.