“ÇOHEM NË MËNGJES ME AFSHIN TËN”/ Olta Gixhari në “burg”, ja cili nga banorët i jep mbështetje – AlpeGossip
“ÇOHEM NË MËNGJES ME AFSHIN TËN”/ Olta Gixhari në “burg”, ja cili nga banorët i jep mbështetje

“ÇOHEM NË MËNGJES ME AFSHIN TËN”/ Olta Gixhari në “burg”, ja cili nga banorët i jep mbështetje

Katër banorët e dënuar të Big Brother VIP, vijojnë të burgosur dhe larg ambientit të përbashkët me të tjerët.

Gjatë një bisede përmes derës me Olta Gixharin, gazetari Bledi Mane i ka treguar aktores se ajo i mungon shtëpisë dhe i bëri me dije se banorët e tjerë jashtë burgut kanë bërë kërkesë për një protestë.

Bledi: I mungon shtëpisë për Zotin, na ka marr malli

Olta: I mungoj vërtetë?

Bledi: Çohem në mëngjes me afshin tënd. Ta ka bërë njeri këtë moj goce, të të vij të burgu grave të të këndojë? Do bëjmë një protestë, i kemi thënë Vëllait të Madh, po na i aprovoi do të ta them…

Do bëjmë protestë për lirimin tuaj, kemi njoftuar ambasadat, trupin diplomatik.

Olta: Po pankartat i keni shkruajtur?

Bledi: Po me buzëkuq dhe rimel, nuk ta tregojmë çfarë kemi shkruajtur se ajo është surpriza

Olta: Mirë shkruani duam Oltën jashtë

Bledi: Jo, motren tonë jashtë…