I EMOCIONOI TË GJITHË/ Alban Skënderaj bën dedikimin më të ëmbël për dy femrat e jetës së tij (FOTO) – AlpeGossip
I EMOCIONOI TË GJITHË/ Alban Skënderaj bën dedikimin më të ëmbël për dy femrat e jetës së tij (FOTO)

I EMOCIONOI TË GJITHË/ Alban Skënderaj bën dedikimin më të ëmbël për dy femrat e jetës së tij (FOTO)

Kantautori Alban Skenderaj ka ndarë një foto të ngrohtë në Instagramin e tij dhe qendra janë Miriami dhe Ameli. Albani asnjëherë nuk i ka kursyer postimet dhe dedikimet për dy femrat më të dashura në jetën e tij. ‘Panorama e jetës’ ka shkruar ai në foton ku duket Miriam Cani dhe Ameli përqafuar.