NËNË PËR HERË TË PARË/ Ja ç’emër zgjedh Gjira Kajtazi për bebushin (FOTO) – AlpeGossip
NËNË PËR HERË TË PARË/ Ja ç’emër zgjedh Gjira Kajtazi për bebushin (FOTO)

NËNË PËR HERË TË PARË/ Ja ç’emër zgjedh Gjira Kajtazi për bebushin (FOTO)

Këngëtarja e njohur Gjira Kajtazi është në ditët e fundit të pritjes së ëmbël dhe shumë shpejt do të bëhet nënë për herë të parë.

Ajo ka zbuluar se do të sjellë në jetë një djalë dhe është tepër aktive në profilin e saj në Instagram me foto gjatë shtatzënisë, ku së fundmi ka folur edhe për emrin e bebushit.

E pyetur në Instastory si do t’ja vendosë emrin djalit, Gjira ka treguar se ka zgjedhur një emër që fillon me shkronjën “M”, pa zbuluar ende më tepër. Madje, ajo e ka gati për të birin edhe një varëse floriri me këtë shkronjë.