Të gjithë pyetën vetën çne Luana Vjollca në Kosovë? Nuk ishte thjesht për shtije! Ja si qëndron e vërteta – AlpeGossip
Të gjithë pyetën vetën çne Luana Vjollca në Kosovë? Nuk ishte thjesht për shtije! Ja si qëndron e vërteta

Të gjithë pyetën vetën çne Luana Vjollca në Kosovë? Nuk ishte thjesht për shtije! Ja si qëndron e vërteta

Luana është një ndër moderatore, këngëtaret, më të komentuara në showbizin shqiptar. Padyshim format e saj elegante dhe pamja e saj tërheqëse e kanë vendosur në qendër të thashethemeve dhe akuzave për operacione plastike.

Së fundmi është komentuar shumë vizita e saj në Kosovë, disa thanë se shkoi për të takuar ndonjë person “special” e disa të tjerë thanë se shkoi për punë.

Sipas “Prive” vizita e moderatores në Kosovë nuk ishte rastësore, por për efekte pune, ekzaktësisht për punimin e një projekti të ri muzikorë.

Diez Studio janë të përzgjedhurit e radhës për Luanën për të realizuar këngën e saj të re, që pason “Benzina”.

Ky produksion muzikor do të jetë me shumë ritëm e po ashtu do të ketë videoklip, për të cilin Vjollca është në bisedime me disa kompani kosovare të klipeve.