“Xhelozet” e showbiz-it, njihuni me vajzat që veshën të verdhën para 14 shkurtit – AlpeGossip
“Xhelozet” e showbiz-it, njihuni me vajzat që veshën të verdhën para 14 shkurtit

“Xhelozet” e showbiz-it, njihuni me vajzat që veshën të verdhën para 14 shkurtit

Të treja janë vajza me shumë stil në botën e showbiz-it shqiptar. Balerina Klaudia Pepa, këngëtarja Lorena Kaçka (Lori) dhe ish- missi e sipërmarrësja, Agnesa Vuthaj kanë preferuar xhaketat në ngjyrë të verdhë këto ditë. Fotot i kanë postuar në Instagram pak ditë para 14 shkurtit, Shën Valentinit. Dihet që e verdha është ngjyra e xhelozisë, po nuk jemi rë sigurt nëse tre vajzat janë çift apo single, dhe nëse bëhen xheloze për partnerët kur janë të dashuruara.