“KISHA ANKTH…”/ Këngëtarja e njohur “tërbon” fansat: Sapo xhirova një skenë s*ksi – AlpeGossip
“KISHA ANKTH…”/ Këngëtarja e njohur “tërbon” fansat: Sapo xhirova një skenë s*ksi

“KISHA ANKTH…”/ Këngëtarja e njohur “tërbon” fansat: Sapo xhirova një skenë s*ksi

Këngëtarja e njohur Demi Lovato mesa duket i është futur seriozisht aktrimit.

Artistja bukuroshe ka njoftuar fansat e saj në Instagram se para pak orësh ka përfunduar xhirimet e një skene seksi, për të cilën është ndjerë pak në ankth.

Kuptohet sepse për të ka qenë hera e parë, megjithatë ajo thotë se aktorët dhe stafi ishin tepër profesionistë, duke e bërë këngëtaren që të ndihet shumë mirë dhe me vetëbesim.

“Duhej të filmoja një skenë seksi sot. Hera e parë për mua! Pata pak ankth, por aktorët dhe ekipi ishin aq profesionistë dhe të lehtë për t’u punuar me ta, sa më qetësoi menjëherë. Pastaj, mendova se sa krenare jam që mund të ndihem mjaft mirë në lëkurën time për ta bërë këtë. Unë rrallë i kam treguar krahët e mi më parë… tani jam duke bërë këtë gjë!! Unë jo gjithmonë ndihem mirë në lëkurën time, kështu që kur e bëj, DHE ndihem mjaft seksi për të postuar – Unë bëj pikërisht atë që ndjej! Është e rëndësishme të festoni fitoret e vogla”, shkruan Lovato në postimin e saj.

Kujtojmë se prej disa javësh, Dermi Lovato po përflitet për në lidhje me motrën e Miley Cyrus, Noah Cyrus. Lovato dhe Cyrus u fotografuan të kapura për dore, muaj pasi nxitën thashethemet për një romancë.

FOTO