Dafina Zeqiri në super formë dhe na tregon se si ndihet… (FOTO) – AlpeGossip
Dafina Zeqiri në super formë dhe na tregon se si ndihet… (FOTO)

Dafina Zeqiri në super formë dhe na tregon se si ndihet… (FOTO)

Dafina Zeqiri është njëra nga këngëtaret më të njohura dhe të komentuara shqiptare.

Duket qenë se ajo me kohë ka marrë vëmendjen dhe pëlqimin e publikut, tashmë ajo gëzon numër të madh të ndjekësve në rrjetet sociale.

Në imazhet e fundit të publikuara, ajo shihet shumë në formë dhe e bukur kurse ajo tregon edhe meritorët për këtë pamjen. Bashkëpunëtorët e saj të përhershëm, Sellma dhe Kaci kurse për fustanin është përkujdesur Diana Qerimi.

“Po ndihem si kukull”, ka shkuar Dafina bashkangjitur me fotografinë.

Ndryshe, Dafina po punon fort për karrierë ndërkombëtare tash e sa kohë.