E VESHUR SEKSI ME FUSTAN/ Kejvina Kthellës i ndodh ajo që nuk pritej (FOTO) – AlpeGossip
E VESHUR SEKSI ME FUSTAN/ Kejvina Kthellës i ndodh ajo që nuk pritej (FOTO)

E VESHUR SEKSI ME FUSTAN/ Kejvina Kthellës i ndodh ajo që nuk pritej (FOTO)

Bukuroshja shqiptare, Kejvina Kthella ka treguar se sot do ta shohim në emisionin e Rudian Dembacaj ”Mos i fol shoferit”. Kejvina ka publikuar një video të shkurtër me sekuenca nga emisioni.

Por gjithashtu bukuroshja ka postuar dhe një foto në storyn e saj të Instagramit ku duket se fustani i është kapur në një nga tabelat aty dhe foton e ka shoqëruar me përshkrimin: Se ça ndodhi ktu

Mesa duket, aq e bukur sa ishte bërë Kejvina dhe aq seksi sa dukej me atë fustan, ai moment ka qenë për ”syrin e keq”. /AlpeGossip.al