Uhh sa nxehtë! Oriola Marashi “çmend” rrjetin, pa make up dhe me thithkat që i duken… (FOTO) – AlpeGossip
Uhh sa nxehtë! Oriola Marashi “çmend” rrjetin, pa make up dhe me thithkat që i duken… (FOTO)

Uhh sa nxehtë! Oriola Marashi “çmend” rrjetin, pa make up dhe me thithkat që i duken… (FOTO)

Oriola di si t’i vejë “flakën” internetit!

Oriola Marashi është një ndër vajzat më provokuese të shoëbizzit shqiptar, të cilën e kemi parë gjithmonë me veshje ekstravagante dhe mjaft seksi duke i lënë të gjithë me gojë hapur. Ajo është vënë në qendër të vëmendjes pas nisjes së projektit të saj të parë muzikor në bashkëpunim me grupin OTR dhe fansat e saj mezi po presin debutimin.

Së fundmi Oriola ka ndarë me miqtë e saj në SnapChat një foto ku shfaqet pa make up në fytyrë dhe me një veshje transparente që i tregon thithkat e saj. Sigurisht që duken shumë pak se përndryshe nuk mendojmë se Oriola do e kishte publikuar foton, por jemi të sigurtë që ia ka arritur të ngacmojë imagjinatën e meshkujve. Fundja ajo di ta bëjë shumë mirë këtë!