Stilistja shqiptare pjesë e “Milan Fashion Week”/ Arilena Ara ka dy fjalë për ti thënë (FOTO) – AlpeGossip
Stilistja shqiptare pjesë e “Milan Fashion Week”/ Arilena Ara ka dy fjalë për ti thënë (FOTO)

Stilistja shqiptare pjesë e “Milan Fashion Week”/ Arilena Ara ka dy fjalë për ti thënë (FOTO)

Rezarta Skifteri është bërë pjesë e “Milan Fashion Week” dhe ka prezantuar punimet e saj 100% shqiptare përpara të gjithëve. Këngëtarja Arilena Ara ka qenë e pranishme në eventin në fjalë dhe vetëm pak minuta më parë ka ndarë nje sekuencë të shkurtër nga sfilata e modeleve. Krahas saj ajo ka shkruar: “Shumë krenare për ty”.

Mesa duket ndër të ftuarit special ka qenë edhe Arilena e cila shpesh herë ka bashkëpunuar me stilisten e njohur. Rezarta Skifteri ka nisur rrugën drejt suksesit jashtë kufinjve shqiptarë dhe gjërat po marrin drejtimin e duhur.