MOS E TEPRONI MË/ Si të vishni bluzat me bark përjashtë pa rrezikuar të dukeni “vulgare” (FOTO) – AlpeGossip
MOS E TEPRONI MË/ Si të vishni bluzat me bark përjashtë pa rrezikuar të dukeni “vulgare” (FOTO)

MOS E TEPRONI MË/ Si të vishni bluzat me bark përjashtë pa rrezikuar të dukeni “vulgare” (FOTO)

Ndonëse stili i të veshurit  ndryshon me kalimin e viteve dhe shijet me moshës,  për “crop-top” mund të themi që nuk ka kufizime. Të paktën këta besojmë pasi shfletuam fotografitë e mëposhtme. Të qenët në një zyrë nuk do të thotë domosdoshmërisht të kesh në garderobë vetëm kostume, apo këmisha. Veshja është tregues i personalitetit të një personi, ndaj mos e kufizoni veten, por përqafoni stilin tuaj dhe përshtateni bukur në të përditshmen tuaj.

Bluzat e shkurtra, mund të jenë paksa të vështira për t’u kombinuar, por deri në momentin kur look-u juaj nuk është vulgar, këto të fundit shkojnë për çfarëdolloj eventi apo ngjarjeje, në çdo kohë të ditës.

Ajo që duhet të keni kujdes është që të mos ekspozoni shumë lëkurë, në rastet kur outfitet me crop-top janë menduar për në punë. Fotogaleria e mëposhtme përmbledh disa kombinime shumë të bukura, ndaj shfletojeni për të marrë sa më shumë ide.