EKSPERIMENTON ME LOOK-UN/ Shikoni si duket Tayna pa makeup (FOTO) – AlpeGossip
EKSPERIMENTON ME LOOK-UN/ Shikoni si duket Tayna pa makeup (FOTO)

EKSPERIMENTON ME LOOK-UN/ Shikoni si duket Tayna pa makeup (FOTO)

Tayna është kthyer në një nga reperet më të komentuara në media, si për këngët që kthehen menjëherë në hite, ashtu edhe për pamjen.

Gjatë kësaj kohe Taynën e kemi parë shpesh të eksperimentojë me look-un. Por me siguri jeni kuriozë ta shihni reperen edhe pa makeup në fytyrë.

Ka qenë vetë Tayna që ka publikuar sot pamje teksa bën një trajtim për fytyrën ku shfaqet pa asnjë pikë makeup dhe shumë atraktive.