E GJYKUAN PËR KLIPIN E RI/ Enca ju mbyll gojën të gjithëve me këto fjalë (VIDEO) – AlpeGossip
E GJYKUAN PËR KLIPIN E RI/ Enca ju mbyll gojën të gjithëve me këto fjalë (VIDEO)

E GJYKUAN PËR KLIPIN E RI/ Enca ju mbyll gojën të gjithëve me këto fjalë (VIDEO)

Klipi bëri xhiron e rrjetit dhe përpos komenteve pozitive ka pasur edhe nga ata që e kanë quajtur të tepruar.

Por me sa duket për të gjithë ata që e kanë cilësuar të tillë, Enca ka dy fjalë:

“Po të isha mashkull dhe të kisha modele sexy në klip nuk do të ishte gjë e madhe, do ishte normale? Por meqë jam femër është ‘porn’. E adhuroj qenien e femrës dhe me këtë këngë dua që të gjitha femrat të përqafojnë sensualitetin e tyre”- shkruan Enca krahas një videoje të shkëputur nga klipi.

Këngëtarja ka eksperimentuar gjithmonë në klipet e saj duke u përpjekur që të sjellë risi.