MOMENTI I SIKLETSHËM/ Moderatorja e famshme lëshon gazra në transmetim live – AlpeGossip
MOMENTI I SIKLETSHËM/ Moderatorja e famshme lëshon gazra në transmetim live

MOMENTI I SIKLETSHËM/ Moderatorja e famshme lëshon gazra në transmetim live

Vetë Williams nuk e ka komentuar incidentin, por ka shumë fansa që betohen se e dëgjuan atë dhe janë të bindur që ajo lëshoi gazra në transmetim direkt.

Twitter-i u mbush menjëherë me postimet e tyre për gjestin e moderatores dhe reagimet janë epike!

Pak kohë më parë ajo u tall me aktorin Joaquin Phoenix, dhe kryesisht me shenjën në buzën e tij, dhe tashmë përdoruesit e rrjeteve sociale po e “masakrojnë” me komente!