MELISA PUBLIKON KËNGËN E RADHËS/ Andi krenar: Një ditë do bëhesh me famë ndërkombëtare… – AlpeGossip
MELISA PUBLIKON KËNGËN E RADHËS/ Andi krenar: Një ditë do bëhesh me famë ndërkombëtare…

MELISA PUBLIKON KËNGËN E RADHËS/ Andi krenar: Një ditë do bëhesh me famë ndërkombëtare…

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Melisa Lleshi, ka publikuar këngën e saj më të re që mban titullin “Inati”. Pasi hodhi në treg këngën e saj të tretë, partneri Andi Shehu ka dy fjalë për t’i thënë.

Ai ka postuar në “Instagram” një video të shkurtër ku zbulon këngën e re të Melisës, e tregon se është fansi i saj më i madh.

Melisa publikon këngën e radhës, Andi krenar për partneren e

“@melisalleshi111 Te dua shume dhe te pafsha sa me lart ne kete rrugetim tendin. Jo sepse je partnerja ime e jetes por vertet tkam pare te perpiqesh me mish e me shpirt per tja dale dites ku je. Kam shume besim qe nje dite do behesh me fame nderkombetare sepse vec punes se palodhshme ke dhe shume talent. Jam shume krenar per ty ????”, shkruan ish-konkurrenti i “Për’puthen” për partneren e tij.

Melisa publikon këngën e radhës, Andi krenar për partneren e

Sigurisht që Melisës i ka pëlqyer shumë ky postim dhe i ka komentuar menjëherë. Ajo tregon se Andi është “krahu i saj i djathtë”.

“Je dashuria e jetes sime ?? Mbeshtetja qe me fal ti cdo sekond eshte ajo cka me ka bere te arrij deri ketu per cdo gje ?? Krahu im i djathte te dua ??”, i përgjigjet Lleshi.

Melisa publikon këngën e radhës, Andi krenar për partneren e