Ish-banorja e komentuar e Big Brother i zë vendin Kejvinës në emisonin e Ermalit? Ja si është e vërteta (VIDEO) – AlpeGossip
Ish-banorja e komentuar e Big Brother i zë vendin Kejvinës në emisonin e Ermalit? Ja si është e vërteta (VIDEO)

Ish-banorja e komentuar e Big Brother i zë vendin Kejvinës në emisonin e Ermalit? Ja si është e vërteta (VIDEO)

Kejvina ishte shumë mirë deri tani.

Ju kujtohet dalja e parë e Kejvinës me fustanin e kuq tek Xing Me Ermalin? E si mund të harrohet, ajo është ndër daljet më të komentuara të saj për shkak të veshjes dhe kërcimit shumë seksual që e vuri Kejvinën për javë me rradhë në qendër të vëmendjes. Nga puntata në puntatë, bjondia seksi na ka surprizuar në emisionin “Xing me Ermalin” me pyetjet e saj dhe daljet provokuese.

Por një video e postuar në instastoryn e saj i ka çuditur të gjithë. Ish-banorja e Big Brother, Rike Roçi e cila ka qenë shumë e komentuar si brenda dhe jashtë shtëpisë së Big Brother, ka qenë sot në ambientet e televizionit Klan.

Kejvina i ka bërë një video ku thotë: Ua kush ka ardh në Klan, çfarë po bën këtu mi? Ke ardh të më zësh vendin?”

Ndërsa Rike ia kthen: “Jo asnjëherë, të kam shoqe”.

Mos u shqetëso Kejvina, Rike e di se çfarë është shoqëria.