SI ASNJËHERË MË PARË/ Klaudia Pepa na habiti të gjithëve me performancën e saj të fundit – AlpeGossip
SI ASNJËHERË MË PARË/ Klaudia Pepa na habiti të gjithëve me performancën e saj të fundit

SI ASNJËHERË MË PARË/ Klaudia Pepa na habiti të gjithëve me performancën e saj të fundit

Klaudia Pepa është një nga balerinat më të suksesshme shqiptare, fama e të cilës njihet edhe përtej shqipërisë. Vitet e fundit e gjithë karriera e saj po triumfon në Itali, madje është ndër të preferuarat.

Klaudia ka marrë pjesë në shumë evente dhe madje ka qenë edhe pjesë videoklipesh, kujtojmë hitin e Getoarit “Amante”, ku gjithë vëmendja i jepet balerinës me performancën e saj të shkëlqyer.

Klaudia ka publikuar një video ku është duke kërcyer si asnjëherë më parë dhe me siguri ju ka dhënë ide shumë balerinave të tjera. Gjithmonë na ka treguar se ka një mendje kreative, madje na i ka performuar këtë. ALPEgossip.al

View this post on Instagram

🤪🤪🤪

A post shared by Klaudia Pepa (@klaudiapepa) on