E DINI SA VJEÇ MBUSH ELVANA GJATA? Të gjithë do kenë menduar një moshë tjetër – AlpeGossip
E DINI SA VJEÇ MBUSH ELVANA GJATA? Të gjithë do kenë menduar një moshë tjetër

E DINI SA VJEÇ MBUSH ELVANA GJATA? Të gjithë do kenë menduar një moshë tjetër

Ditën e sotme këngëtarja e shumë hiteve, Elvana Gjata feston ditëlindjen.

Këngëtarja ka zgjedhur që në këtë ditë t’i bëjë vetes një urim të veçantë me anë të një videoje të publikuar në Instagram.

Në video ajo ka përmbledhur disa nga këngët e albumit të saj, “3” dhe në të shkruan: “Gëzuar ditëlindjen”.

 

View this post on Instagram

Gezuar ditelindjen “3”

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Urimet për të kanë qenë të shumta nga ana e kolegëve, miqve dhe sigurisht ditën e saj speciale nuk e kanë harruar as fansat e saj.

Por a e dini sa vjeç mbushi sot Elvana?

Ndonëse duket më e vogël, ditën e sotme artistja feston 33-vjetorin e lindjes .

Elvana ka lindur në vitin 1987 dhe në horoskop i përket shenjës së Ujorit.

32-vjetori për të ka qenë shumë i suksesshëm. Pas rikthimit në muzikë ajo solli disa projekt muzikore që u pëlqyen shumë nga publiku dhe shpresojmë që edhe dy treshat t’i sjellin fat!