NJË SURPRIZË NË “BIG BROTHER”/ Ja ku do shkojë sonte Beatrixi. Ja çfarë thotë Arbana – AlpeGossip
NJË SURPRIZË NË “BIG BROTHER”/ Ja ku do shkojë sonte Beatrixi. Ja çfarë thotë Arbana

NJË SURPRIZË NË “BIG BROTHER”/ Ja ku do shkojë sonte Beatrixi. Ja çfarë thotë Arbana

Mbrëmja e aotme në “Big Brother VIP” ka nosur me një surprizë.

Arbana shprehet se kjo është një nga surprizat më të mëdha që po ndodh dhe ka ndodhur për një banor.

Beatrix do shkojë në pallatun e Kongreseve ku mbahet “Koncerti i Këngës” ku vëllaai i saj ka një performancë.