”TRUPI PO, SURRATI S’JE GJO”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO) – AlpeGossip
”TRUPI PO, SURRATI S’JE GJO”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

”TRUPI PO, SURRATI S’JE GJO”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës: 

Xhensila Myrtezaj ka postuar një foto ku mesa duket po reklamon përsëri coca-cola-n. Megjithëse në foto ka dal dhe Xhensila, një ndjekës nuk e ka patur mendjen tek jo por tek veprimi i saj…

Rudina Magjistari ka postuar një foto si çdo ditë tjetër ku tregon veshjen e saj të ditës dhe e shoqëron me përshkrimin ”Look of the day”. Mesa duket, njërit prej komentuesëve kjo frazë i është dukur pak e ngjashme me diçka…

Kejvina Kthella ka postuar një foto të vetën teksa mban në dorë një buqetë me lule. Teksa pjesa më e madhe e komentuesëve e komplimentojnë për look-un, dy të tjerë kanë dy vërejtje për i bërë.

/AlpeGossip.al