PUSHIMET MBARUAN/ Ja 10 fotot më të pëlqyera të VIP-eve tona për këtë sezon – AlpeGossip
PUSHIMET MBARUAN/ Ja 10 fotot më të pëlqyera të VIP-eve tona për këtë sezon

PUSHIMET MBARUAN/ Ja 10 fotot më të pëlqyera të VIP-eve tona për këtë sezon

Vera 2019 ka qenë një nga sezonet më të mbushura me postime, foto apo video të ndryshme nga VIP-at. Në çdo moment që kemi hapur rrjetet sociale, kemi hasur një postim të ri nga personazhet e famshme. Udhëtimet e tyre në mal, det, fshat ose kudo tjetër kanë qenë kryefjala e kësaj vere.

Duke qenë se personazhet tanë nuk janë kursyer aspak me fotot dhe i kanë ndarë me ne, ne kemi vendosur të veçojmë postimin më të pëlqyer të secilit nga 10 VIP-at që kemi përzgjedhur. Sigurisht, ky seleksionim dhe kjo renditje vjen bazuar në numrin i like-eve që ka marrë secila foto.

Nga 10-tshja jonë, le të nisim nga foto më pak e pëlqyer tek ajo me më shumë pëlqime.

Aulona Musta 13348 like

Xhemi Shehu  17558 like

Ilda Bejleri 21460 like

Armina Mevlani  24713 like

Lori Hoxha 44224 like

Arbana Osmani  52438 like

Oriola Marashi 57894 like

Kejvina Kthella 63934 like

Luana Vjollca 112010 like

Kida 141366 like

Pra në fund të seleksionimit tonë vendin e parë për foton më të pëlqyer e merr Kida. Bravo Kida!

P.s: Neve na pëlqejnë të gjitha…

/AlpeGossip.al