THA SE KA FIKSIMIN RONELËN POR AJO NUK IA VARI/ Reperi shqiptar merr vendimin drastik (FOTO) – AlpeGossip
THA SE KA FIKSIMIN RONELËN POR AJO NUK IA VARI/ Reperi shqiptar merr vendimin drastik (FOTO)

THA SE KA FIKSIMIN RONELËN POR AJO NUK IA VARI/ Reperi shqiptar merr vendimin drastik (FOTO)

Prej disa ditësh është komentuar shumë deklarata e reperit S4MM për Ronela Hajatin. Reperi tha se e ka fiksim Ronelën dhe madje postoi foton e saj topless dy ditë më parë
“E kam fiksim Ronela Hajatin se di pse. Hyj ja shoh ato në Instagram, ndonjëherë, kështu kot. Dhe vazhdoj hyj e shoh. Më pëlqen si femër”, tha S4MM.

Mirëpo edhe pse reperi i bëri deklaratë publike, edhe pse postoi foton e saj për t’i tërhequr vëmendjen, Ronela nuk reagoi. Siç duket kjo është edhe arsyeja pse S4MM ka marrë vendimin për ta fshirë foton e cila nuk ndodhet më në profilin e tij.