ADHUROJNË KAFSHËT/ Emrat e “çuditshëm” që zgjodhën Vipa-t shqiptar: Nga Balo i Blerim Destanit deri tek… (FOTO) – AlpeGossip
ADHUROJNË KAFSHËT/ Emrat  e “çuditshëm” që zgjodhën Vipa-t shqiptar: Nga Balo i Blerim Destanit deri tek… (FOTO)

ADHUROJNË KAFSHËT/ Emrat e “çuditshëm” që zgjodhën Vipa-t shqiptar: Nga Balo i Blerim Destanit deri tek… (FOTO)

Shumë prej këngëtarëve dhe aktorëve të ekranit shqiptar nuk e fshehin dot që i adhurojnë kafshët, madje disa prej tyre mbajnë dhe në shtëpi.

Tani  nuk është një surprizë që ata  i kosiderojn miqtë e tyre më të mirë ose pjesëtarë të familjes.

Dashuria e tyre për ta ka bërë që ata ta tregojnë edhe për fansat, duke i publikuar fotot në rrjetet sociale dhe duke treguar sa të rëndësishëm janë për ta.

Ja disa nga artistët shqiptarë që kanë kafshë shtëpiake dhe i adhurojnë ato.

Blerim Destani  dhe  Balo

Aurela Hoxha dhe Regu

Morena Taraku dhe Boo Moi

Roza Lati dhe Sasha

Bieta Sulo dhe Alban Dudushi me Charlie-n

Përgatiti: AlpeNews.al