TIPIKE E JONA/ Gashi i tregon botës çfarë ndodh në familjet shqiptare (FOTO) – AlpeGossip
TIPIKE E JONA/ Gashi i tregon botës çfarë ndodh në familjet shqiptare (FOTO)

TIPIKE E JONA/ Gashi i tregon botës çfarë ndodh në familjet shqiptare (FOTO)

Gashi është kthyer në një ndër reperët më të suksesshëm të momentit, këngët e të cilit janë bërë hite dhe po korr sukses të madh nëpër botë.

Shumë i ndjekur në rrjetin social Instagram, ai ka ndarë së fundmi me ndjekësit një foto ku tregon me humor se ç’ndodh në familjet shqiptare. Reperi ka publikuar një foto me telefonin në vesh dhe mimika e fytyrës së tij tregon se ai nuk e dëshiron aspak këtë telefonatë.

“Kur prindërit e tu shqiptarë të vënë në telefon me antarë të rastësishëm të familjes.”- shkruan Gashi krahas postimit që ka shkrirë së qeshuri shqiptarët në komente.