“SHUMË OFERTA PËR TË PREZANTUAR NË ITALI”/ Ja çfarë vendimi merr Alketa – AlpeGossip
“SHUMË OFERTA PËR TË PREZANTUAR NË ITALI”/ Ja çfarë vendimi merr Alketa

“SHUMË OFERTA PËR TË PREZANTUAR NË ITALI”/ Ja çfarë vendimi merr Alketa

Alketa Vejsiu ishte këtë mbrëmje e ftuar në “Opinion” nga Blendi Fevziu. Ajo foli për arritjen e saj në Sanremo dhe sqaroi zhurmat e dy muajve të fundit.

Mes të tjerash, Alketa ceku dhe ofertat që i kanë ardhur nga Italia. Ajo u shpreh se pavarësisht të gjithave nuk do ta lërë kurrë Shqipërinë. “Kanë ardhur shumë oferta por nuk do ta lë asnjëherë Shqipërinë, kam projekte shumë të bukura këtu. Nëse do të jetë një ofertë që ia vlen do ta shoh por vendin tim nuk e lë”, u shpreh ajo.