Gazetarja vë në siklet Ermal Mamaqin: E pyet për “organin më të shtrenjtë” – AlpeGossip
Gazetarja vë në siklet Ermal Mamaqin: E pyet për “organin më të shtrenjtë”

Gazetarja vë në siklet Ermal Mamaqin: E pyet për “organin më të shtrenjtë”

E ftuar në emsionin “Xing me Ermalin” moderatorja sportive Ilda Bejleri nuk ka ngurruar që ta vërë në siklet mpderatorin Ermal Mamaqi, teksa po flisnin me humor për fansat që mund të dhuronin organet për të, Mamaqi i tha Bejlerit: “Dua të të dhuroj mëlçinë time!”

Por pasi Ilda i tha se nuk kishte ç’e donte dhe moderatori i shpjegoi se kushtonte shume, Bejleri i tha: “Kë ke organin më të shtrenjtë ti Ermal?”

Moderatori së bashku me publikun shpërthyen në të qeshura, ndërsa Ermali ia ktheu: “Po trurin mi trurin!”