Luks me 6 yje për tu patur zili! Era dhe Nora Istrefi shijojnë maksimumin në…(VIDEO) – AlpeGossip
Luks me 6 yje për tu patur zili! Era dhe Nora Istrefi shijojnë maksimumin në…(VIDEO)

Luks me 6 yje për tu patur zili! Era dhe Nora Istrefi shijojnë maksimumin në…(VIDEO)

Janë dy nga motrat më të suksesshme në botën e showbizz-it dhe këngët e tyre shpesh janë kthyer në hite të admiruara nga fansat.

Me shumë krijime të reja për tregun muzikor dhe me shumë koncertet dhe evente duket se edhe motrat Era dhe Nora Istrefi janë lodhur paksa nga aktiviteti i ngjeshur dhe ka ardhur momenti për disa pushime të merituara.

Me postimet në Instastory bukuroshet Istrefi na kanë treguar se janë në Dubai dhe po shijojnë luksin me 6 yje që vetëm një vend si Dudai di të ofrojë, duke treguar në videot e postuar pamje nga hoteli ku po pushojnë.

Epo nuk ka si të ndodhë ndryshe! Të gjithë kanë nevojë për disa pushime dhe motrat Istrefi po që dinë të pushojnë në mes të luksit të skajshëm.