ME ”AKSESORIN” NË QAFË/ Baby Gee poston videon e frikshme në Instagram – AlpeGossip
ME ”AKSESORIN” NË QAFË/ Baby Gee poston videon e frikshme në Instagram

ME ”AKSESORIN” NË QAFË/ Baby Gee poston videon e frikshme në Instagram

Këngëtarja Baby G këto kohë pas ndarjes nga Lim Hoti, është në qendër të vëmendjes së mediave.
Mirëpo, ajo sërish vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, kryesisht në Instagram, nga ku po poston vazhdimisht foto dhe video.

Së fundmi ajo ka ndarë një video që me të vërtetë i ka shokuar fansat e saj. 23 vjeçarja shfaqet me një gjarpër të madh, mbështjellur rreth qafës.

Me ‘aksesorin’ e saj të ri, Baby G pozon e buzëqeshur dhe komentet e shumta nuk kanë munguar.