NUK HABITEMI! Mc Kresha zbulon vendin e parë ku ka bërë dashuri - AlpeGossip
NUK HABITEMI! Mc Kresha zbulon vendin e parë ku ka bërë dashuri

NUK HABITEMI! Mc Kresha zbulon vendin e parë ku ka bërë dashuri

Kemi dëgjuar shumë histori dashurie dhe vende nga më të ndryshmet ku çiftet kanë kryer marrëdhënie seksuale. Por, janë të rrallë ata që e zbulojnë se ku e kanë patur marrëdhënien e parë.

Reperi shqiptar, Mc Kresha ka zbuluar në emisionin “Why Not” në Ora News se cili është vendi ku ka bërë dashuri për herë të parë.

“Shtrati”, tha reperi duke qeshur.