"PËR TË TË SHTRYDH"/ Alketa Vejsiu mbetet gojëhapur nga Jonida Maliqi (FOTO) - AlpeGossip
“PËR TË TË SHTRYDH”/ Alketa Vejsiu mbetet gojëhapur nga Jonida Maliqi (FOTO)

“PËR TË TË SHTRYDH”/ Alketa Vejsiu mbetet gojëhapur nga Jonida Maliqi (FOTO)

Jonida Maliqi tërheq gjithnjë vëmendjen me fotot që poston në rrjete sociale aty ku ndiqet nga mijëra fansa ndër to edhe personazhe të famshëm.

Në foton e fundit Jonida shfaqet mahnitëse e veshur me një fustan me dizajn limonash dhe ka marrë komplimenta të shumta.

Mirëpo në sy ka rënë komenti i Alketës e cila i shkruan: “Për të të shtrydh si limon”. “Dashuri ti”, i përgjigjet Jonida. “E freskët si limoni”, komenton sërish moderatorja.

Kujtojmë që Alketa gjithnjë ka shprehur vlerësim për Jonida Maliqin si një ndër këngëtaret e saj të preferuara.