SOT ËSHTË SUPER SEKSI/ Shikoni si dukej Trejsi Sejdini para se të bëhej e famshme (FOTO) – AlpeGossip
SOT ËSHTË SUPER SEKSI/ Shikoni si dukej Trejsi Sejdini para se të bëhej e famshme (FOTO)

SOT ËSHTË SUPER SEKSI/ Shikoni si dukej Trejsi Sejdini para se të bëhej e famshme (FOTO)

Trejsi Sejdini është kthyer në një nga modelet më të komentuara në media e rrjete sociale. Dikur për fotot e nxehta, ndërsa tani për pjesëmarrjen në “Miss Universe” që ishte një ëndërr e bërë realitet për modelen.

Trejsi është bërë e famshme vetëm vitet e fundit, por me siguri jeni kuriozë të shihni si dukej modelja dikur.

Sfida e 10 viteve na e ka mundësuar këtë dhe Trejsi është bërë gjithashtu pjesë duke postuar një foto nga fëmijëra.

“Faleminderit Zot per cdo gje qe me ke dhene ne jeten time. Faleminderit per cdo gezim dhe cdo hidherim, sepse fundja cdo gje ne jete ndodh per nje arsye. Faleminderit Mam per cdo sakrifice, per tu bere akoma me e forte dhe e afte per te perballuar cdo gje ne jete”, shkruan Trejsi.