NUK NA SHPËTUAN DOT/ Këta janë 8 çiftet e showbizit që janë në fillimet e e lidhjes: Nga Flori me Kejsin… – AlpeGossip
NUK NA SHPËTUAN DOT/ Këta janë 8 çiftet e showbizit që janë në fillimet e e lidhjes: Nga Flori me Kejsin…

NUK NA SHPËTUAN DOT/ Këta janë 8 çiftet e showbizit që janë në fillimet e e lidhjes: Nga Flori me Kejsin…

Historit e dashurise së personazheve të njohur janë gjithmonë në qendër të vëmendje të publikut.Shpesh vip-at mundohen ta mbajnë sa më private jetën personale por duket se në fund nuk ja dalin dot.

Detajet që i nxjerrin zbuluar është se  kapen gjithmonë mat duke u fotografuar së bashku apo nëpër rrjetet sociale kur nuk u mungojn komenetet për njëri tjetrin.

Së fundmi moderatorja Jonida Shehu dhe Dj Sardi janë përfolur për një lidhje të mundshme por jo vetëm pasi kemi edhe 7 çifte të tjera të njohura ,të cilët ndodhen në hapat e para të historise.

Dhurata Dora dhe Shkamb Vokshin

Kejsi dhe Seldi

Flori Mumajesi dhe Kejsi Tola

Dj Sardi dhe Jonida Shehu

Kledi Bahiti dhe Krusita

Fero Fera dhe Arbenita

Gent Fatali dhe Rozafa

Kanita dhe S4MM

AlpeNews.al