DITËLINDJET E 16 JANARIT/ Kush janë VIP-at që festojnë sot. Nga reperi i njohur tek… (FOTO) – AlpeGossip
DITËLINDJET E 16 JANARIT/ Kush janë VIP-at që festojnë sot. Nga reperi i njohur tek… (FOTO)

DITËLINDJET E 16 JANARIT/ Kush janë VIP-at që festojnë sot. Nga reperi i njohur tek… (FOTO)

Nëse ju festoni ditëlindjen sot, 16 janar 2019: Gjatë vitit ju do të arrini sukses në arsim, karrierë apo biznes, falë ndihmës së madhe të një burri. Ngjarjet e ndryshme të befasishme gjatë vitit do të ndryshojnë planet tuaj.

 

 

Tani mund të fitoni një send apo një pronë të shtrenjtë dhe të keni ngjarje të rëndësishme familjare që do të mbledhin gjithë të afërmit nga afër dhe larg.

Por cilat nga figurat e njohura botërore feston sot? AlpeNews.al ju njeh me disa prej tyre:

Jodie Sweetin, 36 (Aktore)

Logan Lerman, 26 (Aktor)

Lil Scrappy, 34 (Reper)

John Bercow (Politikan)

Jenson Button (Pilot Formula One )

Claudio Marchisio (Futbollist)