Ja kalon dhe Kardashianëve/ Këngëtarja shqiptare zgjidhet femra me të pasmet më të bukura (FOTO) – AlpeGossip
Ja kalon dhe Kardashianëve/ Këngëtarja shqiptare zgjidhet femra me të pasmet më të bukura (FOTO)

Ja kalon dhe Kardashianëve/ Këngëtarja shqiptare zgjidhet femra me të pasmet më të bukura (FOTO)

Yjet britanikë të muzikës pop, Harry Styles dhe Dua Lipa janë kurorëzuar si dy të famshmit me të pasmet më të bukura në radhët e personazheve të njohura në mbarë botën.

Dua triumfoi në sondazhin online brazilian të organizuar nga “Miss Bumbum”, duke mbledhur më shumë vota se Kim Kardashian, Nicki Minaj dhe Pippa Middleton.

Këngëtarja 23-vjeçare me origjinë shqiptare, mori më shumë vota se ylli brazilian, Anitta, e cila u rendit e dyta dhe Shakira e treta.

Ndërkohë, ish-anëtari i One Direction, Harry Styles kryeson listën e meshkujve për të pasmet më të bukura, ku përfshihen Hugh Jackman, Justin Bieber dhe Ronaldo.

Ai lë pas Cristiano Ronaldo-n në vendin e dytë dhe David Beckham në vendin e tretë.