I DUKEN TH*THKAT/ FOTOJA e këngëtares së njohur shqiptare po i çmend të gjithë – AlpeGossip
I DUKEN TH*THKAT/ FOTOJA e këngëtares së njohur shqiptare po i çmend të gjithë

I DUKEN TH*THKAT/ FOTOJA e këngëtares së njohur shqiptare po i çmend të gjithë

Edhe pse nënë e dy fëmijevë Ledina Çelo është një mami vërtet seksi që shumë vajza të reja mund ta kenë zili.

Duket se për këngëtaren vitet janë thjesht një numër dhe këtë e tregojnë qartë fotot mhaft provokuese që ajo poston në Instagram.

Së fundi ajo ka publikuar dy foto në Instagram ku shfaqet shumë joshëse, edhe pse me vajzën e vogël në krah.

Kjo gjë nuk u ka shpëtuar ndjekësve në Instagram, të cilët e përgëzojnë për figurën e përsosur dhe i vënë në dukje “dukjen e thithkave”.